Aktuális állásajánlatok

Megbízható garázskapu szerelőt keresünk!

Szereti a változatosságot, jól bánik az emberekkel, ráadásul a műszaki dolgok sem állnak távol Öntől? Ha nem ódzkodik a fizikai munkától, akkor csapatunkban a helye. Ismerje meg az állásajánlat részleteit!

Önt keressük, ha:

  • munkájára igényes, mindig precízen dolgozik
  • változatos munkakörben dolgozna
  • jó problémamegoldó-készséggel bír
  • „B” kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik

Feladatai lesznek:

  • garázskapuk helyszíni összeszerelése
  • állapotfelmérés és hibakeresés
  • javítási és szervizelési munkálatok ellátása
  • új alkatrészek beépítése

Előny, de nem feltétel:

  • lakatos végzettség
  • villanyszerelési tapasztalat

Amiket mi nyújtunk:

  • biztos jövedelem
  • bejelentett munkaviszony
  • változatos munkakörülmények
  • szakmai fejlődés
  • előrelépési lehetőség

Felkeltettük érdeklődését? Jelentkezzen az állásra az űrlap kitöltésével, fényképes önéletrajzának és nettó bérigényének elküldésével!

Név
Telefonszám
Nettó bérigény
Mikor tudna kezdeni?
Megjegyzés
Önéletrajz feltöltés